MENU

Úvod

Guestblogging.cz je služba, která spojuje všechny formy guestbloggingu, tedy psaní za protislužbu. Copywriteři poskytnou článek výměnnou za předem definovanou protislužbu.

2. Definice základních pojmů

Uživatel

Je fyzická nebo právnická osoba, která se registrovala do služby Guestblogging.cz, Copywriting.cz nebo dalšího projektu firmy a plánuje využívat nebo využívá službu Guestblogging.cz. Uživatel může být copywriterem nebo zadavatelem.

Copywriter

Je uživatel, který prostřednictvím systému Guestblogging.cz nabízí články za protislužbu nebo se hlásí na poptávky zadavatelů.

Zadavatel

Je uživatel, který prostřednictvím systému Guestblogging.cz poptává texty nebo nabízí publikaci článků na svých webech.

Protislužba

Je definována uživatelem, protislužbou může být cokoliv co splňuje zákony České republiky. Protislužbou může btý například ponechání autora článku, odkazů v textu nebo jen možnost odkazovat na ten článek.

Guestblogging článek

Jedná se o článek, který je šířen formou guestbloggingu. Jedná se o originální (tj. nezkopírovaný a jedinečný) článek. Inzerent článek může získat zdarma, ale musí splnit všechny požadavky copywritera. Článek nesmí být publikován nikým jiným než zájemcem, kterého si vybral copywriter.

3. Provozovatel

Provozovatelem systému je WebDeal s.r.o., oddíl C vložka 55453 vedená u Krajského soudu v Ostravě.
Lhota nad Moravou 24
78332, Náklo
IČ: 29462126, DIČ: CZ29462126
Provozovatel je plátcem DPH.

4. Sankce

Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit nebo zablokovat účet uživateli u kterého zjistí porušení těchto podmínek.

5. Závěrečná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit obchodní podmínky serveru Guestblogging.cz a je povinen tuto skutečnost oznámit.
Uživatel souhlasí s aktuálním zněním obchodních podmínek pokaždé, když použije službu Guestblogging.cz. V případě nesouhlasu není uživatel oprávněn využívat systém od data zveřejnění nových obchodních podmínek.
Užíváním serveru Guestblogging.cz souhlasíte s obchodními podmínkami.
Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za články a jeho případné vady.
Provozovatel nenese odpovědnost za činy uživatelů.
Provoz serveru je bez jakýchkoliv záruk. Provozovatel nenese odpovědnost za škody způsobené jeho chodem.